Seo için hangi hosting şirketi seçmeliyim

hosting

2 Comments

İnternette bir çok hosting firması var seo için hangi hosting şirketinden almalıyım diyorsanız kendinize iyi bir soru sormuşsunuz demektir. Türkiyede bir çok hosting firması malesef iyi değil. Öncelikle seo için hosting şirketinin sitenizi sürekli açık tutması yani uptime %99 olmalıdır. Sitenize girerken siteniz hızlı açılmalıdır. Bu iki şart temel şartlardır ve dikkat etmeniz gereken yönlendir.

Hangi hosting şirketinden almalıyım? Bunun bir çok yanıtı olabilir. Bazı hosting firmaları türkiyede iyi hizmet veriyorlar bazıları ucuz bazıları pahalı.Ucuz olan şirketlerin serverları spam sitelerle kaynıyor.Bu da size olumsuz etki olarak dönebilir.

Bu durumda hangi firmayı öneriyoruz tabi ki www.natro.com sitesini öneriyoruz. Neden natro? Natroda aylık hosting paketi yok yani ay ay ödeme yapmıyorsunuz bu da spamcıların işine gelmiyor. Genelde kurumsal siteler natro dan alışveriş yaptığı için natroya hep kaliteli siteler geliyor.

hosting

Natro’dan hosting almak istiyorsanız güncel indirim kodumuz olabilir şuradan bakınız Natro indirim kodu 2014

Seo hosting arıyorsanız eğer hosting firmalarına yüksek rakamlar vermenize gerek. Cloudflare sitesi yardımıyla c-class ip adresi üzerinden yayınlayabilirsiniz sitenizi. Bunun için google da biraz araştırma yapmanız ya da bize yorum yazmanız yeterlidir. Bunun seo açısından şu faydasıda vardır cloudflare aynı ip adresinde büyük siteler bulunur. Bu da size daha fazla yarar sağlayabilir.

En iyi hosting firması Türkiye’de hangisidir? Merak ediyorsanız bunun tam bir yanıtı yok ama en büyük şirket natro’dur.

Sponsored Ads

2 Responses to "Seo için hangi hosting şirketi seçmeliyim"

  • ahmet kaçar says:

    Bende seo açısından natro’yu tavisiye ederim iyi hosting firmasıdır.Sunucularıda güzel uzun zamandır bir çok firmayı kullandım.Natro bunların arasında en fazla verim aldığım yer genel olarak.

  • Zafer says:

    Natro başlagınç için iyi bir firma olabilir.Bunun dışında yüksek verim almak istiyorsanız vps satın almanız gerekiyor.Bunlarda size yetmezse sunucu alıcaksınız.Hosting alırken dikkat etmeniz gerekenler yorumları iyice araştırın.

Yorum Yap