Natro, natro.com, www.natro.com İndirimleri

hosting

1 Comment

Natro bir hosting firmasından öte aynı zamanda alan adı domain satan bir firmadır. Domain alan adını eğer hosting şirketinden alırsanız bu size zaman ve hız kazandırabilir.

natro,natro.com

Yani domain almadan önce domain sorgulama yapıp hangisi boşta ise domain kayıt edip kullanabilirsiniz. Domain alan herkes bir de doğal olarak hostinge ihtiyaçı vardır. Sunucu kiralamak istiyorsanız değişik paketler natro da var. Bazen indirim kodları çıkmakta bunları kaçırmamak için natro nun facebook ve twitter adreslerini takıp etmelisiniz. Natro arasıra tek kişiye özel indirimler çıkarmaktadır. Müşteri hizmetleri gayet başarılı çalışmakta diyebiliriz. Destek talebi açtığınızda size yardım etmeye birisi gelicektir. Sunucu aldığınız vakit yedek yani backup işlerini mutlaka yapın.Bir sorun halinde bunları kuracaksınız. Domain alan adınızı com uzantılı alırsanız sizin için daha iyi olucaktır. Natro gerek sunucu kiralama gerekse alan adı satış işlerinde gayet başarılı.

Natro xserver inceleme yazısını yakında sitemizde yayınlıcaz. Natro xserver bir çok kişinin merak ettiği türkiyenin hosting sektorune yeni bir soluk getireceği inandıgımız bir hosting paketi. Natro hosting yeniliklerini sitemizi takip ederek izleyebilirsiniz. Natro.com twitter sayfasından tek kullanımlık kupon kodlarını takip edebilir www.natro.com adresinden kampanyalarından haberdar olabilirsiniz

Sponsored Ads

Bir yorum "Natro, natro.com, www.natro.com İndirimleri"

  • Ali says:

    Natro.com kullanıcısı olarak çok mennunum hosting almaktan http://www.natro.com‘dan ve uygun fiyatıyla kaliteli hizmetiyle natro’nun aradığınız hosting şirketi olduğunu düşünüyorum.Sadece hosting değil yanında domain de alabilirsiniz.Vps makineları da gayet performanslıdır.Hangi hosting firmasından alsam diye düşünürken bende bir gün natro kalitesiyle tanıştım.O zamandan beri böle bir firmayı kullandığım için çok mennunum.Bence en iyi hosting firması natro’dur.Sunucu alırkende bence düşünün derim.Xserver gerçekten bir harika.Alan adı alırkende alabilirsiniz whois sorgulayıp iyi bir alan adı kaydedin.Natro indirim kodlarını sitenizde paylaştığınız için şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yap