Godaddy Nasıl Firmadır?

hosting

0 Comments

Godaddy 58 milyondan fazla alan adı ile 13 milyon kullanıcıya hizmet veren dünyanın en büyük alan adı kayıt sitesidir. Godaddy bir çok alan adı uzantısını desteklemektedir. Site üzerinden istediğiniz alan adını kayıt edebilirsiniz. Hizmeti oldukça kaliteli olan godaddy firmasını şu  +44 20 7084 1809 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Alan adı ve hosting ihtiyaçınızı alabileceğiniz bu firma tamamen güvenilirdir. Para iadesi durumu vardır.Yabancı bir firma olmasına rağmen ülkemizde en çok kullanılan alan adı kayıt firmasıdır. Ssl ve web hosting uygun fiyatlara paypal ya da kredi kart kullanarak alabilirsiniz. Paypal kullanmak için kredini kartınızın paypal a eklemiş olması gerektir. Godaddy domain fiyatları dünyada en ucuza alabileceğiniz domainlere sahiptir. Godaddy 1 ve 2 dolarlık indirim kodlarıyla alan adı alabiliryorsunuz. Alan adı nın ingilizce karşılığı domain denilir unutmayın.

Godaddy indirim kodunu sitemizdeki kategorilere bakıp bulabilirsiniz. Eğer elinizde iyi bir indirim kodu varsa yorum yapınız. Kupon kodlarını bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Sponsored Ads

Yorum Yap