Godaddy Çalışan Yenileme Kodu 2015 Ağustos

Godaddy

0 Comments

Godaddy sonunda çalışan bir yenileme kodu yayınladı. Yeni 93,96 TL ürünleri ve daha fazlası için %20* indirim elde edin. Bu promosyon kodu aşağıda kırmızı olarak belirttim.

Sipariş verdiğinizde sepetinizde bb51pd90 promosyon kodunu kullanın.
Her bir alan adı ile ilişkilendirdiğimiz kredi kartının süresi dolar ya da kart kapatılırsa, alan adınızı otomatik olarak yenileyemeyebiliriz. Ürünlerinizin başarıyla yenilenmesini sağlamak için lütfen kredi kartı bilgilerinizi inceleyin ve güncelleyin ya da otomatik yenilemeyi iptal etmek istiyorsanız Hesabım’da oturum açın.

Alan adınızı 12 yenileme zamanında yenilemezseniz 199,99 TL tutar ödemeniz gerekiyor.. Bu süre içinde, alan adı park edilen ad sunucularına taşınacaktır ve herhangi bir web sitesi veya eposta hizmetleriyle ilişkili alan ad(lar)ı çalışmasını durdurabilir. Alan Adı Yenilemeleri veya İptal Edilen Alan Adları hakkında ayrıntılı bilgi için Alan Adı Kayıt sözleşmesini gözden geçirin.
Belirli ccTLD’ler için yenilemeler ilgili doğru zaman diliminde işlenmezse, geri alma ücretleri uygulanabilir ve/veya alan adınız yenilenmeme durumuna geçebilir. Adı yalnızca GoDaddy numarasını arayarak yenileyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bu yardım makalesini de okuyabilirsiniz.
NOT: Ücretsiz ürün kredisi ilkemiz güncellendi. ayrıntılı bilgi için hizmet koşullarımızın 8. Bölümünü okuyun. Bu alan adı kaydından ücretsiz krediyle birlikte oluşturulmuş etkin ücretsiz ürünlerin, etkinleştirildikleri takdirde alan adı yenilemesinden 1 yıl sonra süresi dolacaktır. Etkinleştirilmeyen kredilerin süresi dolacak ve alan adı yenilendiği zaman kaldırılacaklar. Kredinin kullanılması halinde, ilk bir yıllık ücretsiz dönemin ardından ücretsiz ürün, iptal edilmediği takdirde o zaman geçerli olan yenileme fiyatı karşılığında otomatik olarak yenilenecektir. Ürünün otomatik yenilenmesini iptal etmek istiyorsanız, bunu GoDaddy Hesabınızı ziyaret edip otomatik yenileme özelliğini kapatarak veya GoDaddy müşteri hizmetleri ekibiyle iletişim kurarak yapabilirsiniz.

Ürününüzün yenileme özelliğini iptal etmek istiyorsan ,GoDaddy hesabından bunu iptal edebilirsiniz.Başka bir sorunuz varsa yorum atarak sorabilirsiniz.

Sponsored Ads

Yorum Yap