En iyi Türk Hosting Şirketi Hangisi? Cevap Burda

hosting

1 Comment

Türkiye’de hizmet veren en iyi hosting şirketini arıyorsanız nedenleriyle size cevabı söylüyoruz. En iyi hostin firmasını birazdan açıklayacağım. En iyi olmak demek öncelikle müşteri desteğinden başlamalı. Müşteri destek elemanı bol sayıda olmalı bu konuda en fazla elemana sahip olan şirket Natro’dur.

Hosting şirketi güvenilir olmalıdır. Başka site sahipleri hacklenebilir ve aynı serverdaysanız sizide hackleyebilirler. Türkiye’de bir çok hosting firmasındaki siteler bu yolla hacklenmektedir. Natro gene bu konuda işi çözmüş firmadır.

Ddos koruması olması önemlidir. Çoğu firma ddos koruması için extra ücret ödemenizi ister. Natro ise ddos korumasını barındırdığı bütün sitelere sağlar.

Cloud teknolojisi sağlaması önemlidir.Bu teknoloji ile %99 uptime oranıyla hizmet verebilirsiniz. Extra alacağınız paketleri hızlıca sitenize uygulayabilirsiniz. Bu konudada natro bir adım öndedir.

Sitenin açılma hızı seo için kritik derecede önemlidir. Bir siteniz varsa google da yükselmek istiyorsanız hızlı bir hosting şirketine ihtiyaçınız vardır. Natro yine burada rakiplerinden daha önce açılarak hizmet veriyor.İndirim kodları dağıtarak daha ucuza natro hosting almanızı da sağlıyor.

natro

Natro promosyon kodu sekmesine giderek indirim varsa hemen bir natro hosting alabilirsiniz.

Sponsored Ads

Bir yorum "En iyi Türk Hosting Şirketi Hangisi? Cevap Burda"

  • Ahmet S says:

    Natro panel ve hosting hizmetini beğeniyorum.Natro yönetim panelinden istediğim gibi web site işlerini halledebiliyorum.Mail adresini de yönlendirebiliyorum.Alan adı almak isteyen herkese tavsiye de ederim daha iyi olabilir sizler için.

Yorum Yap