En İyi Backorder Firması Özel Teknik

Soru

0 Comments

Düşen doman adresini backorder yapmak için firmaları ve tekniği sizlere anlatacağım. Backorder denilince ilk akla gelen firmalar şunlar en iyisinden itibaren sıralıyoruz.

Sanpnames.com

www.pool.com

GoDady.com

Natro.com

Eğer kesin olarak domaini yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken olay hepsini kayıt olup yakalama emri vermek. Bulduğunuz her firmadan yakalamaya çalışırsanız daha başarılı olursunuz. Birçok firma önce ödeme istemiyor. Bazılarına ödeme yapmanız gerekiyor eğer domain kaydolmazsa kimisi geri ödeme yapıyor kimiside yeni bir domain için tekrar kullanabiliyorsunuz. İyi bir backorder firması genelde 69 dolar gibi bir ücret alıyor eğer sizin gibi başka kaydeden olursa aynı firmadan açık artırmaya giriyorsunuz en fazla parayı veren kazanıyor. Bu domain kaydetme işinde hangi firmanın kazanacağı belli olmaz biraz da şansınıza kalmış durumda.

 

en iyi backorder firmaları

en iyi backorder firmaları

Natro bir türk şirketidir. Domain almak için yine kullanmanızı tavsiye ederiz. Ücret olarak domain kaydetme fiyatına göre yakın bir ödeme almaktadır. Alan adı ara kısmında düşecek domainleri görebilirsiniz. Natro bu hizmeti gayet güzel tavsiye ederiz.

Sponsored Ads

Yorum Yap